Faithfull FAIAS150C Soft-Grip Adjustable Spanner Wrench 150mm (6in) - 25mm Capacity
  • Ring spanner built into the handle
  • Length : 150mm (6in) Jaw Capacity: 25mm Ring Spanner: 10mm
  • Faithfull 5 Year Manufacturer Guarantee
Size:
150mm (6in)
Color:
Multi-coloured
Manufacturer:
Faithfull
Part Number:
FAIAS150C
Model:
FAIAS150C
Material Type:
Chrome Vanadium Steel
Product Dimensions:
5.91 x 3.39 x 6.46 inches; 5.28 ounces
Isin:
IHLN94AEEZUF
In Stock
Sold by , Fulfilled by IBSPOT • Ships from US
IBSPOT Buyer Protection
  • Free 30-Day Returns
  • Full Refund for Damaged or Incorrect Items
  • Guaranteed Delivery or Money Back
  • Secure Checkout & Fast Support
scroll to top arrow
Faithfull FAIAS150C Soft-Grip Adjustable Spanner Wrench 150mm (6in) - 25mm Ca...
Size:
150mm (6in)
Color:
Multi-coloured
Manufacturer:
Faithfull
Part Number:
FAIAS150C
Model:
FAIAS150C
Material Type:
Chrome Vanadium Steel
Product Dimensions:
Isin:
IHLN94AEEZUF