Yale - Y151B/30/125/1 Standardsicherheit 30 -mm -Messing -Kombination Vorhängeschlos
  • Dimensions: body width 32 mm / body height 43 mm / body depth 13 mm / aperture diameter 5 mm / weight 150 g
Size:
30mm
Color:
Chrome Finish
Manufacturer:
YALE
Part Number:
56PVP4C
Material Type:
Brass
Isin:
IDJW6SJL1H9N
In Stock
Sold by , Fulfilled by IBSPOT • Ships from US
IBSPOT Buyer Protection
  • Free 30-Day Returns
  • Full Refund for Damaged or Incorrect Items
  • Guaranteed Delivery or Money Back
  • Secure Checkout & Fast Support
scroll to top arrow
Yale - Y151B/30/125/1 Standardsicherheit 30 -mm -Messing -Kombination Vorhäng...
Size:
30mm
Color:
Chrome Finish
Manufacturer:
YALE
Part Number:
56PVP4C
Material Type:
Brass
Isin:
IDJW6SJL1H9N